Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките".
Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките". Съгласен съм

22 мотивиращи мисли на успели и влиятелни личности

от
17910 0 17 Юни. 2014
Мотивация

22 мотивиращи мисли на успели и влиятелни личности
61% от читателите смятат, че тази статия е полезна
38% от посетителите на сайта ни четат поне 3 статии дневно
41% от редовните ни читатели имат успешен бизнес

4.17
от 3 гласа
Оценка на потребителя

Мотивацията за работа е изключително важна - особено в трудните моменти. Въпреки че е съвсем ествествено да сте демотивирани от време на време, можете да работите за повдигането на духа си. Като за начало - с мотивиращите мисли на успели личности, които точно като Вас също са се сблъсквали с трудности и с усилия са запазвали ентусиазма си.

Ето и 22-та техни цитата, които ще Ви помогнат във времена на съмнения и неувереност:

„И когато мислите, че можете нещо, и когато мислите, че не можете нещо – все сте прави.” – Хенри Форд

„Това, което остава зад нас, и това, което лежи пред нас, са съвсем неважни неща в сравнение с това, което е вътре в нас.” – Ралф Уолдо Емерсън

„Мотивацията е огън отвътре. Ако някой друг се опита да запали този огън у Вас, той няма да гори дълго.” – Сривън Р. Кови

„Аз съм оптимист. Не е от особена полза да бъдеш нещо друго.” – Уинстън Чърчил

„Няма такива други уроци като бедите.” – Дизраели

„Не чакайте желязото да стане горещо, сгрейте го с удари.” – Уилиам Спраг

„Каквото и да правите, ще бъде незначително, но е много важно, че ще го направите Вие.” – Махатма Ганди

Самоучител по счетоводство в 7 лесни урока – е-ръководство за начинаещи счетоводители
Самоучител по счетоводство в 7 лесни урока – е-ръководство за начинаещи счетоводители

Повече детайли тук

ЗДДС в практиката: счетоводители питат - експерти отговарят
ЗДДС в практиката: счетоводители питат - експерти отговарят

Повече детайли тук

Труд и осигуряване на украински граждани в България – електронно ръководство
Труд и осигуряване на украински граждани в България – електронно ръководство

Повече детайли тук




„Колко невероятно е това, че никой не се нуждае от определен момент, в който да започне да променя света.” – Ане Франк

„В която и да било ситуация най-доброто, което можете да направите, е най-правилното, по-малко правилното е вече грешно, а най-лошото, което можете да направите, е нищо.” – Тиъдор Рузвелт

„За да избегнете критики, не правете нищо, не казвайте нищо, бъдете нищо.” – Елберт Хъбард

„Ние сме това, което вършим редовно. Така че съвършенството не е действие, а навик.” – Аристотел

„Пропуснал съм повече от 9000 изстрела в кариерата си. Изгубил съм почти 300 мача, 26 пъти са ми се доверявали да направя победния кош и съм пропускал. Провалял съм се отново и отново в живота си. Това е и причината да успея.” – Майкъл Джордан

„След двадесет години ще сте по-разочаровани от нещата, които не сте направили, отколкото от тези, които сте. Отплавайте от сигурния бряг. Хванете вятъра в платната си. Изследвайте. Мечтайте. Откривателствайте.” – Марк Твен

„Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.” – Елеонор Рузвелт

„Опитвали сте. Проваляли сте се. Няма значение. Опитайте отново. Провалете се отново. Провалете се по-добре.” – Самюъл Бекет

„В три думи може да се побере всичко, което съм научил за живота: той продължава напред.” – Робърт Фрост

„Този, които има защо да живее, може да се справи с почти всяко как.” – Ницше

„Не позволявайте на това, което не можете да правите, да се меси в онова, което можете.” – Джон Уудън

„Преструвайте се, че всеки, когото срещнете има знак около врата си, на който пише: „Накарай ме да се чувствам важен.” Не само ще имате успех в продажбите, но и успех в живота.” – Мери Кей Аш

„Поражението е само моментно състояние; да се предадете го прави перманентно.” – Мерилин Вос Саван

„Успехът не се измерва от положението, до което сте се изкачли в живота, а от пречките, които сте преодолели, докато сте се изкачвали.” – Букър Т. Уошингтън

„Не ми казвайте, че небето е граница, когато има следи от стъпки на луната.” - Анонимен

Tags: мотивацияпредприемачиуспели личности

Хареса ли Ви тази статия?

Сподели тази статия с вашите приятели в любимата си социална мрежа

Колко е полезна тази информация?

Оценете като използвате звездичките

Oценка:


Оценка 4.17 of 5 - 3 гласа.

Статии

Тест: Добър пример ли сте за служителите си по отношение на мотивацията?

от Biznesidei.bg
21 Юли 2017
Няма как един ръководител да вдъхнови служителите си да бъдат мотивирани, ако...

Добри практики: Как „Apex” повишава мотивацията на служителите си?

от Biznesidei.bg
23 Май 2017
Групата „Apex” (от Колумбия, Мериленд) е компания от сферата на ИТ, основана през 1986...

Как да бъдете добър пример за служителите си по отношение на мотивацията

от Biznesidei.bg
11 Май 2017
Мотивацията на служителите трябва да е внимателна и постоянна дейност. Вие като...

Без мотивация забравете за растежа на бизнеса си

от Biznesidei.bg
11 Януари 2017
Можете да стартирате всяко ново начинание, всяка нова година, нов месец, нов ден с...

Изтеглете БЕЗПЛАТНО Специално Приложение
Успех в старта и управлението на бизнеса: практически съвети.

Успех в старта и управлението на бизнеса: практически съвети.

Абонирайте се за бюлетина на biznesidei.bg и бъдете в крак с тенденциите в бизнеса.


Да, искам да се абонирам БЕЗПЛАТНО за бюлетина на biznesidei.bg и да получавам новини и съвети от сферата на бизнеса, информация за продукти и услуги.


Сподели своя коментар0 Коментари





Изтеглете БЕЗПЛАТНО Специално Приложение
Успех в старта и управлението на бизнеса: практически съвети.

Успех в старта и управлението на бизнеса: практически съвети.

Абонирайте се за бюлетина на biznesidei.bg и бъдете в крак с тенденциите в бизнеса.





Последни коментари



Изтеглете БЕЗПЛАТНО Специално Приложение
"Успех в старта и управлението на бизнеса: практически съвети."

Абонирайте се за бюлетина на biznesidei.bg и бъдете в крак с тенденциите в бизнеса.